Kudüs Kış Yardımları Gerçekleştirildi

Kudüs Kış Yardımları Gerçekleştirildi

23 Şubat, Perşembe 00:16 6345 kez görüntülendi.

 Sadakataşı Derneği olarak İsrail işgali altında bulunan Kudüs için başlattığımız kış çalışmaları kapsamında yüzlerce kişiye kışlık battaniye, mont ve soba dağıtımı gerçekleştirildi.

 

 Ortadoğu’da yer almasına rağmen kış aylarının soğuk geçtiği Kudüs’te  derneğimiz tarafından başlatılan kış kampanyası kapsamında ihtiyaç sahibi yüzlerce kardeşlerimize battaniye, mont ve soba dağıtımı gerçekleştirildi.

 

 İsrail’in işgali altında yaşayan Kudüslüler, İsrail güvenlik güçleri ve fanatik Yahudilerin saldırılarına maruz kalıyorlar. Binlerce Filistinli İsrail tarafından tutuklanmış durumda bulunuyor. Yaşamın her alanında zorluklarla mücadele eden, iş olanaklarının kısıtlı olduğu ve ekonomik olumsuzluklar ile yaşayan bölge halkı için Derneğimiz yardımlarını aralıksız devam ettirecek. Dernek Kudüs için bot, mont, battaniye, soba, atkı, bere, eldiven öncelikli yardım malzemeleri olarak belirledi.

 

Sadakataşı Derneği’nden yapılan açıklamada Gazze ile başlatılan yurtdışı kış çalışmaları Kudüs ile devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında, Balkanlar, Suriye, Gazze, Kudüs ve Lübnan’da kış yardım çalışmaları ihtiyaç sahiplerine aralıksız devam edecek denildi.


GÜNCEL
GÜNCEL
ST Blog
Sadakataşı
Sadakataşı Gönüllüsü
02 Ocak, Perşembe 12:30
Çad’ın N’djamena bölgesin..
Kalıcı projeler kapsamında birçok bölgede Kuran..
Devamını Oku
Destekleriniz için 0216 614 04 61 sadakatasi@sadakatasi.org.tr
Online Bülten
e-mailinizi gönderin, faaliyet bültenimizi elektronik ortamda size gönderelim.

614 04 61216SadakataşıAlo
Tüm Hakları Saklıdır. © Sadakatasi 2013 Kısıklı Mahallesi. Ferah Caddesi. Numara : 6/B Uskudar / ISTANBUL / TURKEY
HALİL KANTARCI YETİMHANESİ
Sri Lanka Şehid Halil Kantarcı Yetimhanesi'ne Destek olmak için HALİL KANTARCI yazıp 2989'a SMS gönderebilirsiniz.