"Her iyilik bir sadakadır."
0216 614 04 61

Türkiye'de 500 çocuk bayram sevinci yaşadı

Türkiye'de 500 çocuk bayram sevinci yaşadı

Derneğimiz, Almanya İslamic Relief yardım kuruluşu ile birlikte yurtiçinde dört ilde yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafet dağıtımı gerçekleştirdi.

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte bayramlık dağıtım çalışmalarını gerçekleştiren derneğimiz, Almanya İslamic Relief kurumu ile birlikte İstanbul, Ağrı, Bursa ve Sakarya'da 500 çocuğa bayramlık kıyafet hediye etti.

 

 

Yönetim kurulu üyelerimiz ve gönüllülerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilen dağıtımlarda, çocuklar aileleriyle birlikte gelerek bayram sevincini erkenden yaşadılar.

Genel Başkanımız Kemal Özdal yaptığı açıklamada; ‘‘Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte her bayram yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yüzünü bir nebze olsun güldürebilmek ve bayram sevincini yaşayabilmeleri için İslamic Relief kurumunun katkılarıyla İstanbul, Ağrı, Bursa ve Sakarya'da 500 çocuğumuza bayramlık kıyafet hediye ettik. Dağıtımlara katkı sağladıkları için değerli bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz.'' İfadelerini kullandı.

 

 

Türkiye dahil 12 ülkede yüzlerce yetimin düzenli bakımını üstlenerek onları geleceğe hazırlarken, dönemsel projelerle birlikte her yıl on binlerce yetim çocuğa yardım ulaştırıyoruz.

 

 

Derneğimizin bayramlık dağıtımlarına destek olabilmek için BAYRAMLIK yazıp 2989'a sms göndererek bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca https://www.sadakatasi.org.tr/ adresinden online bağış yapabilir ve derneğin 0216 614 04 61 numaralı irtibat telefonundan bayramlık bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Paylaş:

Etiketler:

Naif ve estetik yardımlaşma kültürünü, ‘sadaka taşları’ modelini örnek alarak canlandırmak.
Tüm dünya yoksulları, garipleri, yetimleri için kalıcı projeler üretmek.
Kuraklığın hüküm sürdüğü, yer altı ve üstü sularının kirli olduğu coğrafyalarda temiz, içilebilir su kuyuları açmak.

Devamını Oku
Sosyal Medya Bilgileri
İletişim Bilgileri
  • Kısıklı Mahallesi. Ferah Caddesi. Numara : 6/B Uskudar / ISTANBUL / TURKEY
  • +90 216 614 04 61
  • sadakatasi@sadakatasi.org.tr

Copyright 2018 Sadakataşı. Tüm Haklara Saklıdır.

Design by Tuşsesleri.