"Her iyilik bir sadakadır."
0216 614 04 61

Samsun’da çocukların yüzlerini güldü

Samsun’da çocukların yüzlerini güldü

‘‘Bu kış lapa lapa iyilik yağsın’’ çağrısı ile başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede başlattığımız kış yardımları Samsun’un Vezirköprü ilçesinde sürüyor.

Kış yardımları kapsamında acil ihtiyaç malzemeleri olarak belirlediğimiz mont ve bot dağıtımlarını Samsun’un Vezirköprü ilçesinde bulunan Tahtaköprü İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirdik.


204 öğrenciye bot ve mont

Yardım ekibimiz, Türkiye kış yardımları kapsamında, Samsun’un Vezirköprü ilçesinde bulunan Tahtaköprü İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitim gören 204 öğrenciye bot ve mont hediye etti.


Genel Başkanımız Kemal Özdal her yıl kış çalışmaları kapsamında başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok bölgesine gittiklerini ifade etti. Samsun’da eğitim gören öğrencilere bot ve mont dağıtıldığını belirten Özdal ayrıca Türkiye’de birçok ilde, Suriye, Macaristan, Lübnan, Filistin, Yemen ve Balkanlar bölgelerinde kış yardım çalışmalarını gerçekleştirerek ihtiyaç sahiplerine kışlık yardım ulaştırılacağını belirtti.

Destek için;

Başlatmış olduğumuz kış yardımları kampanyasına destek olmak için banka hesap numaralarına, www.sadakatasi.org.tr web adresinden ulaşabilir. KIŞ yazıp 2989'a SMS göndererek 5 TL destekte bulunulabilir. Ayrıntılı bilgi için 0216 614 04 61 numaralı telefonu arayarak dernek yetkililerine ulaşılabilirsiniz.

Paylaş:

Etiketler: Samsun’da çocukların yüzlerini güldü

Tarih: 10 Şubat 2020

Naif ve estetik yardımlaşma kültürünü, ‘sadaka taşları’ modelini örnek alarak canlandırmak.
Tüm dünya yoksulları, garipleri, yetimleri için kalıcı projeler üretmek.
Kuraklığın hüküm sürdüğü, yer altı ve üstü sularının kirli olduğu coğrafyalarda temiz, içilebilir su kuyuları açmak.

Devamını Oku
Sosyal Medya Bilgileri
İletişim Bilgileri
  • Kısıklı Mahallesi. Ferah Caddesi. Numara : 6/B Uskudar / ISTANBUL / TURKEY
  • +90 216 614 04 61
  • sadakatasi@sadakatasi.org.tr

Copyright 2018 Sadakataşı. Tüm Haklara Saklıdır.

Design by Tuşsesleri.