"Her iyilik bir sadakadır."
0216 614 04 61
Bağış Yap

İyilikte Hisseniz Olsun

İyilikte Hisseniz Olsun
İyilikte Hisseniz Olsun
İyilikte Hisseniz Olsun
İyilikte Hisseniz Olsun
İyilikte Hisseniz Olsun

Bu yıl ki kurban faaliyetlerimizi ‘‘İyilikte Hisseniz Olsun’’ çağrısıyla Türkiye ile birlikte 31 ülkede gerçekleştireceğiz.

Kurban organizasyonunu bu yıl ‘‘İyilikte Hisseniz Olsun’’ çağrısıyla Türkiye ile birlikte 4 kıtada 31 ülke ve 100’ün üzerinde bölgede gerçekleştirerek 800 binden fazla ihtiyaç sahibine ulaşmayı amaçlıyoruz.

Kurulduğumuz tarihten itibaren gerçekleştirdiğimiz kurban organizasyonlarını 9 yılın vermiş olduğu profesyonellik ve bağışçılarımıza vermiş olduğumuz güvenle her yıl daha fazla ülke ve bölgeyi ziyaret ederek milyonlarca insana yardım ulaştırmaya bu yıl da devam edeceğiz.

 

 

Hisse bedeli 600 TL

Kurban çalışmalarımız bu yıl 4 ayrı bölgede gerçekleştirilecek. Afrika ve Asya ülkelerinin bulunduğu birinci bölge için 600 TL, Türkiye, Yemen ve Uzak Asya ülkelerinin bulunduğu ikinci bölge 900 TL, Balkanlar ve Ortadoğu’nun olduğu üçüncü bölge 1350 TL, Filistin, Irak ve Kıbrıs'ın olduğu dördüncü bölge için kurban hisse bedeli 2000 TL olarak belirlendi.

Vekalet yoluyla kurbanlarını derneğimize bağışlamak isteyen hayırseverler, kurban çalışmaları için belirlenen ülkeler arasından dilediğinde kurbanını kestirip ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilecek.

 

 

Nerelerde kurban kesilecek

‘‘İyilikte Hisseniz Olsun’’ çağrısıyla başladığımız kurban organizasyonunu bu yıl Türkiye ile birlikte 30 ülkede gerçekleştireceğiz.

Afrika; Mali, Burkina Faso, Çad, Kenya, Nijer, Somali, Benin, Togo, Sudan ve Tanzanya

Asya; Filipinler (Moro), Afganistan, Bangladeş, Kırgızistan, Moğolistan, Nepal, Sri Lanka, Myanmar, Vietnam, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Hindistan

Orta Doğu; Suriye, Irak, Filistin (Gazze ve Kudüs) Lübnan ve Yemen

Avrupa; Arnavutluk, Bosna Hersek, Macaristan ve Makedonya

 

Geçen yıl neler yapıldı?

2019 Kurban organizasyonunu ‘‘Kurbanın Sırrı Paylaşmakta Saklı’’ çağrısıyla 4 kıta 30 ülkede gerçekleştirerek 13.343 hisse kurbanı yaklaşık 600 bin kişiye ulaştırdık.

 

 

Kurbanınızı nasıl bağışlayabilirsiniz?

Kurban hisse bağışı için, Sadakataşı Derneği genel merkezine giderek elden, www.sadakatasi.org.tr sayfasında bulunan banka hesapları veya posta çeki hesapları üzerinden online olarak ve derneğimizin 0216 614 04 61 numaralı çağrı merkezinden detaylı bilgi alınarak yapabilirsiniz.

 

Paylaş:

Etiketler: İyilikte Hisseniz Olsun, Kurban 2020, Kurban Projeleri

Tarih: 19 Haziran 2020

Naif ve estetik yardımlaşma kültürünü, ‘sadaka taşları’ modelini örnek alarak canlandırmak.
Tüm dünya yoksulları, garipleri, yetimleri için kalıcı projeler üretmek.
Kuraklığın hüküm sürdüğü, yer altı ve üstü sularının kirli olduğu coğrafyalarda temiz, içilebilir su kuyuları açmak.

Devamını Oku
Sosyal Medya Bilgileri
İletişim Bilgileri
  • Kısıklı Mahallesi. Ferah Caddesi. Numara : 6/B Uskudar / ISTANBUL / TURKEY
  • +90 216 614 04 61
  • sadakatasi@sadakatasi.org.tr

Copyright 2018 Sadakataşı. Tüm Haklara Saklıdır.

Design by Tuşsesleri.