İyiliğe Hisse
Bağış Yap

İyiliğe Hisse

Tarih: 07 Mayıs 2024


İyiliğe Hisse

Bu yıl kurban faaliyetlerimizi ‘‘İyiliğe Hisse’’ çağrısıyla Türkiye ile birlikte 30 ülkede gerçekleştirerek yüzbinlerce insanın bayram sevinçlerine ortak olacağız.

Kurban organizasyonunu bu yıl ‘‘İyiliğe Hisse’’ çağrısıyla başta Türkiye olmak üzere 30 ülke ve onlarca bölgede gerçekleştirerek hisselerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.

Kurulduğumuz tarihten itibaren gerçekleştirdiğimiz kurban organizasyonlarını bu sene de 13 yılın vermiş olduğu profesyonellik ve bağışçılarımıza vermiş olduğumuz güvenle organize edeceğiz. Bu Kurban Bayramı’nda da yeni coğrafyalara yardım ulaştırmaya devam edeceğiz.

Hisse bedeli 3.500 TL

Kurban hisse bedelini 3 ayrı fiyat kategorisi üzerinden belirledik. Afrika ve Asya ülkelerinin bir kısmının bulunduğu birinci bölge için 3.500 TL, Avrupa ve Asya ülkelerinin bulunduğu ikinci bölge 6.500 TL, Türkiye, Suriye, Mısır ve Filistin’in bulunduğu üçüncü bölge 10.000 TL olarak belirlendi.

Vekalet yoluyla kurbanlarını derneğimize bağışlamak isteyen hayırseverler, kurban çalışmaları için belirlenen ülkeler arasından dilediğinde kurbanını kestirip ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilecek.

Nerelerde kurban kesilecek

‘‘İyiliğe Hisse’’ çağrısıyla başlatılan kurban organizasyonumuz bu yıl Türkiye ile birlikte 30 ülkede gerçekleştirilecek.

Orta Doğu; Suriye, Lübnan, Filistin (Gazze, Kudüs), Mısır ve Yemen

Avrupa; Arnavutluk, Macaristan, Bulgaristan ve İspanya

Afrika; Somali, Mali, Çad, Kenya, Togo, Nijer, Burkina Faso, Benin, Malavi ve Tanzanya

Asya; Kırgızistan, Myanmar, Moğolistan, Bangladeş, Vietnam, Afganistan, Nepal, Hindistan, Tayland ve Sri Lanka

Geçen yıl neler yapıldı?

2023 Kurban organizasyonunu ‘‘Kurban İyiliği Yaşatır’’ çağrısıyla 4 kıta 30 ülkede gerçekleştirerek, 21 bin hisse kurban ekiplerimiz tarafından yaklaşık 900 bin kişiye ulaştırıldı.

Kurbanınızı nasıl bağışlayabilirsiniz?

|Kurban hisse bağışı için, genel merkezimize gelerek elden, www.sadakatasi.org.tr sayfasında bulunan banka hesapları veya online bağış olarak yapabilirsiniz. Ayrıca derneğimizin 0216 614 04 61 numaralı çağrı merkezinden detaylı bilgi alarak kurban bağışınızı yapabilirsiniz.

Paylaş:

Etiketler: kurban

Naif ve estetik yardımlaşma kültürünü, ‘sadaka taşları’ modelini örnek alarak canlandırmak.
Tüm dünya yoksulları, garipleri, yetimleri için kalıcı projeler üretmek.
Kuraklığın hüküm sürdüğü, yer altı ve üstü sularının kirli olduğu coğrafyalarda temiz, içilebilir su kuyuları açmak.

Devamını Oku
Sosyal Medya Bilgileri

İletişim Bilgileri
  • Kısıklı Mahallesi. Ferah Caddesi. Numara : 6/B Uskudar / ISTANBUL / TURKEY
  • +90 216 614 04 61
  • sadakatasi@sadakatasi.org.tr

Copyright 2018 Sadakataşı. Tüm Hakları Saklıdır.

Design by Tuşsesleri.